Sagitta – pióro wieczne, czarny lakier, wykończenia chromowane, etui Premium (1020.03 CTFP)

  Eleganckie pióro wieczne Sagitta, polskiej marki exo®, posiada korpus pokryty czarnym błyszczącym lakierem oraz chromowane wykończenia. Logo marki zostało umieszczone na klipsie i na ringu poniżej. Pióro zaopatrzono w tłoczek i 2 naboje z niebieskim tuszem. Każde pióro zostało zapakowane w oryginalne etui Premium.

  Sagitta – pióro wieczne, czarny lakier, wykończenia złote, etui Premium (1020.03 GTFP)

  Eleganckie pióro wieczne Sagitta, polskiej marki exo®, posiada korpus pokryty czarnym błyszczącym lakierem oraz złote wykończenia. Logo marki zostało umieszczone na klipsie i na ringu poniżej. Pióro zaopatrzono w tłoczek i 2 naboje z niebieskim tuszem. Każde pióro zostało zapakowane w oryginalne etui Premium.

  Aries – pióro wieczne, biały lakier, wykończenia chromowane, etui Premium (1030.01 CTFP)

  Stylowe pióro wieczne Aries, polskiej marki exo®, posiada korpus pokryty białym błyszczącym lakierem oraz chromowane wykończenia. Logo marki zostało umieszczone na klipsie i na korpusie poniżej klipsa. Pióro zaopatrzono w tłoczek i 2 naboje z niebieskim tuszem. Każde pióro zostało zapakowane w oryginalne etui Premium.

  Aries – pióro wieczne, czarny lakier, wykończenia chromowane, etui Premium (1030.03 CTFP)

  Stylowe pióro wieczne Aries, polskiej marki exo®, posiada korpus pokryty czarnym błyszczącym lakierem oraz chromowane wykończenia. Logo marki zostało umieszczone na klipsie i na korpusie poniżej klipsa. Pióro zaopatrzono w tłoczek i 2 naboje z niebieskim tuszem. Każde pióro zostało zapakowane w oryginalne etui Premium.

  Aries – pióro wieczne, czarny lakier, wykończenia złote, etui Premium (1030.03 GTFP)

  Stylowe pióro wieczne Aries, polskiej marki exo®, posiada korpus pokryty czarnym błyszczącym lakierem oraz złote wykończenia. Logo marki zostało umieszczone na klipsie i na korpusie poniżej klipsa. Pióro zaopatrzono w tłoczek i 2 naboje z niebieskim tuszem. Każde pióro zostało zapakowane w oryginalne etui Premium.

Znajdź nas!

Jeśli podobają Ci się nasze produkty. Zapoznaj się ze sklepami, gdzie można je kupić.

Idź do góry